Svarbiausia – geri norai :)

Sveiki,  seniai jau nesimatėm :) Po Vilniaus maratono visai aptingau tiek bėgimo, tiek ir rašymo prasme. Didelių naujienų iš esmės neturiu ir dabar, bet per tą tingėjimo laikotarpį kilo visai neblogų minčių kaip pagyvinti blogą. Nusprendžiau, kad jau gana blevyzgoti vien tik apie save, taigi visai netrukus pasaulį turėtų išvysti naujas projektas – straipsnių serija – turini ir šiokios tokios edukacinės vertės.. Nenoriu per daug išsiplėsti ir prisišnekėti, todėl viską plačiau papasakosiu, kai tam ateis laikas..

Taip pat betinginiaudamas pradėjau fantazuoti kaip greitai galėčiau ir norėčiau bėgti. Galiu drąsiai tvirtinti, kad tikrai visai nesunku nebėgiojant, o tik sėdėt ant sofos įsivaizduoti, kad esi pasaulinio lygio bėgikas .. kad jūs žinotumėt koks jausmas užlieja, kai pirmas kerti Niujorko ar Čikagos maratono finišo liniją :):) Žiauriai geras jausmas.. ypač kai aplenki visokius Gebrselassie, Makau ar Bikilas :):) Bet būkim realistai – galbūt :) tokie rezultatai ir ne mano nosiai..  nors labai tikiu, kad kokiam nors mažam provincijos maratone po metų kitų ir man pavyks atsistoti ant nugalėtojų pakylos :):) Visgi net ir tokiems pasiekimams reikalingas progresas, todėl jau nusistačiau ir kito sezono tikslus.. Tikslai gan ambicingi, bet jei nenutiks jokių force majeure, manu pilnai įgyvendinami – pagerinti visus esamus PB 5%. Kalbant skaičiukais, rezultatai būtų tokie:

  • Maratonas – 2:55:40 ( PB dabar – 3:04:55)
  • Pusmaratonis – 1:24:00 (1:28:26)
  • 10 km – 36:17 (38:12)

Ir dar pabaigai – kas paskatino šiandien parašyti?.. Taigi ryte jau užsiregistravau Trakų pusmaratoniui, o tai reiškia, kad iki pirmo rimto išbandymo pagerinti pusės maratono PB liko beveik lygiai pusmetis.. Laiko dar pakankamai, bet užsisėdėt ant sofos jau nebegalima, laikas vėl apsiauti bėgimo batelius :):)